מי אנחנו

חיים פורמן

מנכ"ל החברה ומאסטר לשדרוג.
מייסד שיטת "המלאך" ו"המלאך" לעסקים.

אני מאמין ודוגל שההצלחה אינה משהו רגעי אלא שהצלחה היא דרך חיים (לא סתם קוראים לי חיים 🙂 ).

בעברי שירתתי כ- 8 שנים בצבא במגוון תפקידי פיקוד וכיום אני סרן במיל (אוטוטו עולה דרגה 🙂 ).
יש לי חגורה שחורה בקרטאה דאן 1.
בשנת 2011 ביחד עם שותפי ארטיום הגעתי למקום 10 בעולם (מחוץ לארצות הברית) ברשימת 100 המרוויחים הגדולים בעולם בחברת שיווק בנ"ל.

משנת 2008 ועד היום עולם ההתפתחות האישית הוא חלק בלתי נפרד מחיי.
היום אני מנטור,מאמן אישי ועסקי, בונה משפכים שיווקים לעסקים, עושה כנסים וסדנאות במגוון תחומים ומלווה קבוצות אימון ON LINE ובצורה פרונטלית.
כמו כן אני מאמן בכיר מטעם לשכת המאמנים בישראל.

הייעוד שלי- לשדרג, להוביל ,ללמד ולעורר השראה לכמה שיותר אנשים ברחבי העולם להצלחה ע"י דוגמא אישית ,מנהיגות ומצויינות.
המוטו שלי – לחיות טוב, לחיות נכון ולהינות מזה!

ארטיום אליושין

עד שנת 2010 הייתי עובד הייטק עם כל התנאים, המשכורת ואופציות של החברה. לכאורה זה היה נראה כאילו הגשמתי חלום, אבל ממש לא הרגשתי ככה. ביום בהיר אחד החלטתי שנמאס לי לבזבז את החיים שלי, הרי לא נולדתי כדי להיות עבד. עזבתי הכל ויצאתי להגשים חלומות. מאז הייתי יותר מ 40 פעמים בחופשות בחו"ל בכל מיני מקומות בעולם.

במקביל לכייף ובילוים הספקתי בשנת 2011 יחד עם שותפי חיים לזכות במקום 10 בעולם (מחוץ לארה"ב) בין 10 המרוויחים הגדולים בעולם בחברת שיווק בנ"ל.

היום אני מייסד שותף של חברת Easy2success, מאמן אישי ועסקי, מומחה לבניית משפכים שיווקיים שמביאים לקוחות משלמים דרך האינטרנט. כמו כן, אני מאסטר ליצירת הישגים גדולים בצעדים קטנים, מחבר של מגוון קורסים לשיפור עצמי, בינהם הלהיט – "איך לפתח משמעת עצמית ב 12 ימים"

בשנת 2015 שותפי חיים ואני לקחנו על עצמינו אתגר. לקחנו עסק חדש שרק הוקם, בנינו לו מערך שיווק ובשנה אחת בלבד העסק הגיע להכנסות של 13,000,000₪ בשנה.

אני מאמין שכל אדם חייב להיות חופשי מכסף, זמן, ומיקום, רק ככה אנחנו יכולים להביא את הערך האמיתי שלנו לעולם הזה. כשאנחנו עסוקים בהישרדות אין מאיתנו שום תועלת.

היעוד שלי לעזור לכמה שיותר אנשים בעולם לפרוץ את הגבולות בראש, להפוך לאנשים חופשיים ולחיות את החלום!

הצטרף לרשימת התפוצה שלנו
וקבל טיפ שבועי בחינם לשיפור עצמי

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
Scroll to Top

הדרכה מוקלטת אקסקלוסיבית

למד כיצד עובדת השיטה הבדוקה שלנו להפיכת כמעט כל רעיון להכנסה חודשית יציבה
של 3000 – 5000 שקלים